آدرس دادن راحت با گوگل مپ

شما می توانید مکان خود را در گوگل مپ با دیگران به اشتراک بگذارید. در واقع به این معنی می باشد که می توانید مسیر پیدا کردن خود را به دیگران نشان دهید تا بتوانند شما را به راحتی پیدا کنند. این روش شما را از دادن آدرس های سردرگم راحت می کند . در ادامه نحوه آدرس دادن راحت با گوگل مپ ( Google map) را آموزش می دهیم.

استفاده از برنامه های دیگر ممکن است امنیت نداشته باشد. ولی با نرم افزار گوگل مپ می توانید در محیطی کاملا امن این کار را انجام دهید. البته می توانید این کار را با برنامه های دیگر انجام دهید.

بعضی از این برنامه ها به شما این اجازه را می دهد تا مکان طرف مقابل خود را به صورت زنده در گوگل پلی مشاهده کنید. بطور مثال می توانید مقاله زیر را که نحوه اشتراک گذاری آدرس در تلگرام را آموزش می دهد :

ارسال آدرس از روی نقشه در تلگرام ( آموزش تصویری)

خوشبختانه برنامه Google Map یا همان Map به صورت پیش فرض در تمام گوشی های اندرویدی وجود دارد.

آدرس دادن راحت با گوگل مپ

برای این کار باید به داخل برنامه بروید و بر روی نقطه آبی رنگی که مکان شما را نشان می دهد بزنید. سپس بر روی گزینه Share بزنید و مکان خود را با هر کسی که می خواهید به اشتراک بگذارید.

آدرس دادن راحت با گوگل مپ
آدرس دادن راحت با گوگل مپ

 

برای این کار می توانید از اکانت گوگل خود استفاده کنید یا لینک مکان خود را برای فرد مورد نظرتان ارسال کنید. با این کار به راحتی می توانید همدیگر را بیابید.

اشتراک مکان خود در اندروید
اشتراک مکان خود در اندروید

همچنین می توانید به گونه ای ساعت تنظیم کنید که هر چند دقیقه یک بار مکان شما را اطلاع رسانی کند. این کار تا زمانی که شما آن را خاموش کنید ادامه خواهد داشت.

آدرس دادن راحت با گوگل مپ
آدرس دادن راحت با گوگل مپ

همانطور که در این مقاله گفته شد می توانید به راحتی افراد مورد نظر خود را با استفاده از گوگل مپ پیدا کنید. امیدوارم با استفاده از این مقاله بتوانید به راحتی مکان خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: امکان کپی برداری از متن وجود ندارد